Wideoklip #lovergirl

Teledysk dla Dj Johnny Bravo

Prezentujemy efekty naszej (i nie tylko!) pracy nad videoklipem – teledyskiem do kawałka #lovergirl. Kilka obrazków, które udało się zebrać w całość i stworzyć autorski projekt! 

 
Za pełną realizację teledysku odpowiedzialny jest Michał z AM-STUDiO. Jest to jeden z jego pierwszych projektów, do którego stworzenia zaprosił właśnie nasze dziewczyny – za co bardzo mu dziękujemy! Koncepcja oraz plan teledysku powstały dzięki współpracy naszej choreograf i manager Róży oraz już wspomnianego Michała.
 
Chcesz poznać historię i kulisy realizacji teledysku #lovergirl? Odwiedź stronę: am-studio.eu 
 
 
Wszystko specjalnie dla nowego brzmienia #lovergirl Dj Johnny Bravo, producenta i twórcy muzyki, z którym współpracę zaczęłyśmy już wcześniej. Jego muzyka towarzyszy Red Pop już od dłuższego czasu, także podczas treningów!
teledysk vevo

Cała akcja teledysku dzieje się w przepięknej Gdyni. Łatwo nie było! Do stworzenia ponad 3 minutowego klipu powstało sporo materiału. Wszystko nagrywane było w okresie jesienno-zimowym, więc nie zawsze w lekkich warunkach atmosferycznych :) Część z teledysku nakręcona w klubie i studio też wymagała od naszych dziewczyn wytrwałości i pracy na najwyższych obrotach. Na szczęście takie wyzwania to sama przyjemność – w końcu nic tak nie napędza jak pozytywna taneczna adrenalina!

Teledysk i nagrania to nie wszystko :)

Sprawdź inne taneczne realizacje Red Pop!
 

Zobacz nasz najnowszy teledysk #lovergirl!

teledysk lovergirl