Pokazy taneczne Warszawa i cała Polska

Zobacz kilka z naszych realizacji!

 Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma z naszych realizacji projektów tanecznych!

 

Zdjęcia i materiały video pozwolą Ci zobaczyć, jak nasza grupa może pracować również dla Ciebie! Nasza oferta obejmuje wiele stylizacji, które zawsze są spójne z indywidualnym, wypracowanym przez lata stylem. Stawiamy na nieszablonowe i efektowne rozwiązania! Pracujemy na terenie całej Polski. Większość z naszych projektów jest realizowana w Warszawie. Miłego oglądania :)

 

Show Taneczne w unikalnych stylizacjach

Unikalne, niebalnalne i efektowne stylizacje – takie zapewnia nasza grupa taneczna.Niezaleznie od przestrzeni i miejsca możemy dopasować nasz pokaz i ilośc tancerek. Nasza grupa prezentuje show taneczne do muzyki na żywo; zarówno wokalu, jak i setów DJ-a. Zobacz jak wyglądała nasza współpraca podczas klubowych imprez wieczornych w Termach Warmińskich.

 

Show taneczne w klubowych stylizacjach

Sprawdź!

 

Pokaz taneczny inspirowany Tron Legacy

Tym razem Red Pop w bardziej elektronicznym wydaniu. Specjalnie zaprojektowane stroje oświetlane #ledami, rekwizyty i peruki, które nas w pełni upodobniły do siebie. Pokazałyśmy waleczną moc kobiet. Porywając muzyka filmowa, doskonale dobrana stylizacja sceny i najlepsze auta. Pokaz przygotowany we współpracy z warszawską agencją Walk.

 

Więcej o pokazie w stylu Tron

Sprawdź!

Pokaz do muzyki Sherlock Holmes

Przygotowany specjalnie na zaproszenie AT Animator pokaz tańca współczesnego z elemntami #redpopstyle :) stylizacja pokazu w klimacie filmu o Sherlock’u Holmes’ie. Wspaniała muzyka, emocje na scenie, czyli to co lubimy najbardziej!

Wszystko we wspaniałaych wnętrzach Hotelu Windsor pod Warszawą!

Więcej o pokazie Sherlock Holmes

Sprawdź!

Gala CEEQA w Warszawie

W kwietniu 2015 miałyśmy przyjemność przyjemność pokazać jedno z naszych show „Spectrum” podczas afterparty prestożowej Gali CEEQA w Warszawie!

Satysfakcja ogromna, bo tym razem pokaz w pełnej długości – bez skracania na potrzeby telewizji:)

Więcej o pokazie na CEEQA

Sprawdź!

Sylwester TVN w Krakowie 2014 Miasto Królów

Jedno z większych tanecznych wyzwań w jakim miałysmy przyjemność uczestniczyć. Koncert zorganizowany przez telewizję TVN na Rynku w Krakowie. Podczas tego wieczoru kilkukrotnie pokazałyśmy się w różnych stylizacjach. Największe przeboje minionego roku w wykonaniu Gwiazd TVN na żywo i największa oprawa taneczna w Polsce. 

Moc wrażeń, współpraca z najlepszymi, dużo energii i niesamowite wspomnienia :) !

Więcej o naszym udziale w Sylwester TVN

Sprawdź!

Taniec współczesny – pokaz dla Grupy LOTOS

W grudniu 2014 miałyśmy przyjemność zrealizować projekt wspólnie z Mira-Art Był to bardzo emocjonalny pokaz tańca współczesnego połączony z akrobacjami na podwieszonym w powietrzu kole.

Emocje taneczne i doskonała oprawa muzyczna pozwoliły nam pokazać oryginalne show, które zostało stworzone specjlanie do tego wydarzenia!

Więcej o pokazie dla Grupy Lotos

Sprawdź!

Zadzwoń: +48 501 743 454, napisz maila: taniec@redpop.pl 

lub skontaktuj się z nami na Facebooku!

 

Zobacz nasz najnowszy teledysk #lovergirl!

teledysk lovergirl