Profesjonalne Pokazy Taneczne

Kilka słów o Red Pop Dance Creator

RED POP Dance Creator niezależna, profesjonalna grupa oferująca przede wszystkim profesjonalne pokazy taneczne przygotowywane na potrzby eventów, wydarzeń kulturalnych i masowych. Zajmujemy się także tworzeniem choreografii scenicznej oraz animacją! Nasze tancerki mogą też zostać twarzą Twojej marki !

W skład grupy wchodzą doświadczone i zaprawione na scenie tancerki z różnych zakątków Polski. Inspiracją do powstania grupy była działaność Sekcji Tanecznej AZS UG. Choreografem i trenerem grupy jest Magdalena Kotowicz (Róża).

Mamy doświadczenie zarówno w:

  • pokazach kameralnych (sceny klubowe, imprezy okolicznościowe),
  • występach przed większą publicznością (imprezy sportowe, kulturalne, koncerty, show telewizyjnych),
  • spektaklach bazujących na twórczości teatrów tańca.

Możemy pochwalić się współpracą m.in. TVN, stacją muzyczną MTV Polska, klubami sportowymi Trefl S.A. oraz Futbolu Amerykańskiego Seahowks Gdynia, a także czołówką trójmiejskich klubów tanecznych.

Dziewczyny z zespołu Red Pop Dance Creator są również półfinalstkami 7. edycji programu Mam Talent emitowanego przez TVN! Pokaz utrzymany w charakterystycznym dla grupy stylu został pozytywnie odebrany zarówno przez Jury jak i publiczność. Jednym słowem 3x TAK ! :) Więcej informacji znajdziesz tutaj oraz na naszym profilu FaceBook.

Red Pop Mam Talent

Wszystkie nasze projekty powstają z pasji i niekonwencjonalnego podejścia do tańca! Najbardziej charakterystycznym elementem naszej twórczości jest oryginalny styl Specjalnie od Red Pop. Jest to styl inspirowany takimi tańcami jak waacking i vogue. Ich połącznie z tańcem współczesnym oraz elementami gimnastycznymi pozwala stworzyć unikalne na polskim rynku show high heels.

Zadzwoń: +48 501 743 454, napisz maila: taniec@redpop.pl 

lub skontaktuj się z nami na Facebooku!

grupa taneczna Red Pop

Zobacz kilka naszych występów!

REALIZACJE
 

Zobacz nasz najnowszy teledysk #lovergirl!

teledysk lovergirl