Mam Talent 2014

Red Pop w 7. edycji programu!

Jesteśmy półfinalistkami 7. Edycji programu TVN Mam Talent!

Dostałyśmy się do finałowej 40. i miałyśmy przyjemność zaprezentować się w dwóch pokazach – oba utrzymane w charakterystycznym dla nas stylu. Połączenie waackingu i vogue z elementami high heels zostało pozytywnie odebrane zarówno przez Jury, jak i publiczność. Jednym słowem podczas castingu dostałyśmy 3x TAK !

Kolejny etap, to pokaz na żywo podczas odcinka półfinałowego. Dostałyśmy niesamowitą możliwość pokazania całego spektrum naszych możliwości tanecznych. Wykorzystałyśmy także nasze predyspozycje gimnastyczne. Mieszając dwie techniki (vogue i waacking) z elementami szeroko pojętego high heels stworzyłyśmy autorskie i unikalne na polskim rynku tanecznym show, co zauważyło także Jury Mam Talent. Podczas pokazu wykorzystałyśmy także podwieszenia (trapezy). Elementy akrobatyki, wykonywane w powietrzu i na wysokich obcasach dodały naszemu show „pikanterii”. Całości dopełniły stroje, które wykonał dla nas gdyński Bouduar!

Udział w Mam Talent jest potwierdzaniem, że charakterystyczny dla Red Pop Dance Creator styl docenia także publiczność spoza świata tanecznego. Mamy nadzieję, że dzięki nam vogue i waacking staną się jeszcze bardziej popularną formą tańca w Polsce.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NAGRAŃ NA STRONIE MAM TALENT!

WYSTĘP CASTINGOWY

pokaz castingowy mam talent

POKAZ PÓŁFINAŁOWY

pokaz półfinałowy mam talent

GALERIA ZDJĘĆ 

Zadzwoń: +48 501 743 454, napisz maila: taniec@redpop.pl 

lub skontaktuj się z nami na Facebooku!

 

Zobacz nasz najnowszy teledysk #lovergirl!

teledysk lovergirl