Galeria

Zobacz nasze taneczne stylizacje i realizowane projekty!

 

Nasze najnowsze realizacje pokazów!

Zobacz relacje z kilku wydarzeń, w których nasze tancerki brały udział. Gale, koncerty, imprezy firmowe – nasze pokazy doskonale sprawdzają się w każdej z tych sytuacji. Różne stylizacje i stroje. Zawsze dopasowane do miejsca, czasu i wydarzenia. Miałyśmy przyjemność pracować także dla TVN podczas Sylwestra w Krakowie!

 

Specjalnie od Red Pop Dance Creator

Unikalny styl taneczny, tak bardzo charakterystyczny dla naszego zespołu. Mieszanka waackingu i vogue, inspirowana także tańcem współczesnym. Taneczna energia, przykuwające uwagę stroje, wysokie obcasy i nowoczesna muzyka. To wszystko pozwala nam na stworzenie niekonwencjonalnych pokazów. Szczyptę naszej stylizacji tanecznej udało się także ująć podczas sesji zdjęciowej z AM-STUDiO.

Stylizacje zdjęciowe AM-STUDiO

Jesteśmy zespołem taneczny także ze sporym doświadczeniem przed obiektywem aparatu! Nasze tancerki miały wiele okazji do pokazania, że doskonale radzą sobie nie tylko na parkiecie. Sesje plenerowe, studyjne i portretowe. Różne stylizacje i tematyka. Poniżej możesz zobaczyć część zdjęć, które powstały przy współpracy z Michałem.

Red Pop współcześnie

Nasza oferta obejmuje także pokazy tańca współczesnego. Pełne emocji, przejmujące etiudy oraz krótkie spektakle. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć pokazujących delikatniejszą stronę zespołu.

 

Zobacz nasz najnowszy teledysk #lovergirl!

teledysk lovergirl